Zoeken

Personeel

Directie

Joachim Jonckheere
Gedelegeerd Bestuurder
E joachim.jonckheere@zonnebeke.be

Steven Vandenbussche
Directeur
T 051 77 04 41
steven.vandenbussche@passchendaele.be

Museumstaf

Karen Derycke
Wetenschappelijk medewerker Onderzoek
T 051 77 04 41
karen.derycke@passchendaele.be

Lee Ingelbrecht
Publieksmedewerker – Educatie 
T 051 77 04 41
lee.ingelbrecht@passchendaele.be

Kristof Blieck
Educatie 
T 051 77 04 41
kristof.blieck@passchendaele.be

Simon Augustyn
Wetenschappelijk medewerker
T 051 77 04 41
simon.augustyn@passchendaele.be

Evy Van de Voorde
Wetenschappelijk medewerker - collectie
T 051 77 04 41
evy.vandevoorde@passchendaele.be

Onthaal en Reservaties

Hanne Dezegher
Hoofd onthaal en reservaties
T 051 77 04 41
hanne.dezegher@passchendaele.be - reservaties@zonnebeke.be

Tatiana Bogaert
Medewerker Reservaties en Communicatie 
T 051 77 04 41
E tatiana.bogaert@passchendaele.be - reservaties@zonnebeke.be

Greet Vanderstichele
Onthaal
T 051 77 04 41
E greet.vanderstichele@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Lieveke Bertier
Onthaal
T 051 77 04 41
E lieveke.bertier@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Jean-Baptiste Hintjens

Medewerker shop
T 051 77 04 41
jean-baptiste.hintjens@passchendaele.be

Marketing & communicatie

Debbie Manhaeve
Marketing- en communicatieverantwoordelijke
T 051 77 04 41 
E debbie.manhaeve@passchendaele.be

Administratie

Marnick Gunst
Administratief en logistiek medewerker
T 051 77 04 41
marnick.gunst@passchendaele.be

Evelien Lantoine
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E evelien.lantoine@passchendaele.be - finance@passchendaele.be

Michael Vansteenkiste
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E michael.vansteenkiste@passchendaele.be - finance@passchendaele.be