Zoeken

Personeel

Directie

Joachim Jonckheere
Gedelegeerd Bestuurder
E joachim.jonckheere@zonnebeke.be

Debbie Manhaeve
Directeur a.i.
T 051 77 04 41
debbie.manhaeve@passchendaele.be

Onderzoek

Karen Derycke
Wetenschappelijk medewerker Onderzoek
T 051 77 04 41
karen.derycke@passchendaele.be

Simon Augustyn
Wetenschappelijk medewerker
T 051 77 04 41
simon.augustyn@passchendaele.be

Evy Van de Voorde
Wetenschappelijk medewerker - collectie
T 051 77 04 41
evy.vandevoorde@passchendaele.be

Wouter De witte
Projectmedewerker
T 051 77 04 41
wouter.dewitte@passchendaele.be

Educatie & publiekswerking

Lee Ingelbrecht
Publieksmedewerker – Educatie 
T 051 77 04 41
lee.ingelbrecht@passchendaele.be

Onthaal en Reservaties

shirley Beernaert
Medewerker reservaties
T 051 77 04 41
shirley.beernaert@passchendaele.be - reservaties@zonnebeke.be

Lieveke Bertier
Onthaal
T 051 77 04 41
E lieveke.bertier@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Rudi Deboot
Onthaal
T 051 77 04 41
E rudi.deboot@passchendaele.be info@passchendaele.be

Hemut Verhaeghe
Onthaal
T 051 77 04 41
E Helmut.verhaeghe@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Jean-Baptiste Hintjens
Medewerker shop
T 051 77 04 41
jean-baptiste.hintjens@passchendaele.be

Marketing & communicatie

Wannes Van Neste
Marketing- en communicatieverantwoordelijke
T 051 77 04 41 
E wannes.vanneste@passchendaele.be

Financiële dienst

Evelien Lantoine
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E evelien.lantoine@passchendaele.be - finance@passchendaele.be

Michael Vansteenkiste
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E michael.vansteenkiste@passchendaele.be - finance@passchendaele.be