Zoeken

Personeel

Conservator

Steven Vandenbussche
Conservator - Diensthoofd
T 051 77 04 41
steven.vandenbussche@passchendaele.be

Wetenschappelijk team

Karen Derycke
Wetenschappelijk medewerker kenniscentrum
T 051 77 04 41
karen.derycke@passchendaele.be

Lee Ingelbrecht
Wetenschappelijk medewerker kenniscentrum
T 051 77 04 41
lee.ingelbrecht@passchendaele.be

Evy Van de Voorde
Wetenschappelijk medewerker collectie
T 051 77 04 41
evy.vandevoorde@passchendaele.be

Herdenking '14 '18

Debbie Manhaeve
Projectcoördinator '14'18
T 051 77 04 41
debbie.manhaeve@passchendaele.be

Educatie

Kristof Blieck
Educatief medewerker
T 051 77 04 41
kristof.blieck@passchendaele.be

Toerisme

Bart D'Hulster
Diensthoofd toerisme
T 051 77 04 41
E bart.dhulster@zonnebeke.be

Evelyne Osaer
Toeristisch medewerker 
T 051 77 04 41
E evelyne.osaer@passchendaele.be

Boekingen, onthaal & shop

Hanne Dezegher
Hoofd onthaal en boekingen
T 051 77 04 41
hanne.dezegher@passchendaele.be - reservaties@zonnebeke.be

Tatiana Bogaert
Boekings- en communicatiemedewerker
T 051 77 04 41
E tatiana.bogaert@passchendaele.be - reservaties@zonnebeke.be

Greet Vanderstichele
Onthaal- en shopmedewerker
T 051 77 04 41
E greet.vanderstichele@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Lieveke Bertier
Onthaal- en shopmedewerker
T 051 77 04 41
E lieveke.bertier@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Helen Bril
Onthaal- en shopmedewerker
T 051 77 04 41
E Helen.bril@passchendaele.be - info@passchendaele.be

Lieven Cardoen
Administratief en logistiek medewerker
T 051 77 04 41
lieven.cardoen@passchendaele.be

Administratie & logistiek

Marnick Gunst
Administratief en logistiek medewerker
T 051 77 04 41
marnick.gunst@passchendaele.be

Boekhouding & facturatie

Evelien Lantoine
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E evelien.lantoine@passchendaele.be - finance@passchendaele.be

Marketing & communicatie

Bo Vandenberghe
Marketing- en communicatieverantwoordelijke
T 051 77 04 41 - 051 68 03 89
E bo.vandenberghe@zonnebeke.be - communicatie@zonnebeke.be